poniedziałek, 1 grudnia 2014

Plan treningowy na grudzień

4 komentarze:
 
Grudzień zapowiada się niezwykle ciężko. Święta, sprzątanie, pieczenie i w ogóle przygotowania pochłoną u mnie mnóstwo czasu. Jednak nie poddaje się i zrobiłam rozpiskę treningową. Mam nadzieję ze uda mi się trzymać planu.kalendarz pobrany z partymika.plStarałam się w każdym tygodniu uwzględnić dwa dni przerwy. Mam zamiar dalej ćwiczyć naprzemiennie. Jeden dzień ramiona, klatka piersiowa i plecy, na drugi dzień góra odpoczywa a męczę nogi i pośladki. Brzuch pojawia się różnie.Czas ćwiczeń to pełna godzina, zawsze poprzedzona rozgrzewką, a w niektóre dni treningiem cardio. Uwielbiam ćwiczyć cardio kickboxing z Jilian Michaels. Co prawda przez pierwsze 5 minut wściekam się i chcę wyłączyć trening, ale po chwili łapię bakcyla.
źródło:www.health.com

Pośladki ćwiczę z Mel B, nogi z X-HIT-em. Często z obciążeniem po 1,5 kg na nogę. 
źródło: youtube.com

Ramiona uwielbiam ćwiczyć z Natalią Gacką, z resztą ćwiczenia na klatę i plecy także robię z nią. Brzuch różnie, raz z Natalią raz z Mel B. Takie treningi robiłam też w listopadzie, myślę ze w styczniu zmienię zestawy ćwiczeń.
Postanowiłam nie odpuszczać nawet w Wigilię i w Sylwestra:) Jak będzie to czas pokaże.
Plan był też taki, żeby ruszyć na siłownię, ale póki co w tygodniu nie dam rady i widzę że w weekendy w tym okresie przedświątecznym tez będzie ciężko. Ale nie ma tego złego... w styczniu też będzie dobrze!


4 komentarze:

 1. Basen dobry pomysł- podszkoliłabym się w pływaniu:) w sumie mogłabym raz tu, raz tu...

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow widzę, że ambitnie. Podziwiam Cię. Mi jakoś zapał mija zawsze po tygodniu lub dwóch. Mam pytanie dasz radę napisać kilka linków do filmików, które wymieniasz?
  Ania

  http://london-lavender.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Oooo z moim zapałem jest bardzo rożnie. Ale powiem Ci że takie wyrysowanie sobie planu i odhaczanie dni po kolei bardzo dużo daje. Co do linków zrobie osobny wpis jutro lub pojutrze, zaglądaj:)

  OdpowiedzUsuń

 
© 2012. Design by Main-Blogger - Blogger Template and Blogging Stuff